Apsinuodijimų prevencijos savaitė 2018

Jau ketvirtus metus Lietuvoje vykstanti Apsinuodijimų prevencijos savaitė pavasario pradžią pasitinka su aktualia tema – apsinuodijimo pavojai gamtoje. Atšilus orams praleidžiame daugiau laiko gamtoje, todėl pravartu žinoti, prie kokio augalo geriau neleisti mažo vaiko, kuris jų mažylį gali suvilioti gražiomis raudonomis, tačiau nuodingomis uogomis ar žiedais, ką daryti įkandus gyvatei, kuo gali būti pavojingi vabzdžių įgėlimai. Skleisdamas šią informaciją kuo plačiau Apsinuodijimų informacijos biuras antrus metus tęsia draugystę su didžiųjų miestų visuomenės sveikatos biurais, kurie lankydami mokyklas ir darželius, informaciją dalins vaikams ir jų tėvams.

Apsinuodijimų prevencijos savaitė šiais metais vyks kovo 19 – 23 dienomis, jos metu mūsų svetainėje ir Facebook paskyroje pasidalinsime naudinga ir aktualia informacija apie apsinuodijimus gamtoje!

 

 

 


Apsinuodijimų prevencijos savaitė 2017

2017 metų Apsinuodijimų prevencijos savaitės šūkis – „Saugus namuose”, jos metu siekiama atkreipti tėvų dėmesį į vaikų tykančius pavojus namuose. Apsinuodijimų informacijos biuras aplankė keturis Lietuvos miestų visuomenės sveikatos biurus: Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos ir Vilniaus ir juose skaitė pranešimą, kaip užtikrinti nuo apsinuodijimų saugią namų aplinką.